Skip to main content


© The Gospo’s

Lifestyle

6 życiowych lekcji z blogerskiej konferencji – Problogger w Australii

By 10 maja, 20202 komentarze

To było kilka miesięcy temu – spotkanie, z którego wyszłam tak nabuzowana pomysłami i przemyśleniami jak balon powietrzem z butli pod ciśnieniem. Toczyłam się ledwo i uśmiechałam do siebie samej, z nadmiaru wrażeń. Dziś już trochę ze mnie zeszło, ale nadal, gdy zerkam w stos notatek i w te wszystkie prezentacje, i przypominam sobie te wszystkie słowa – wiercę się na krześle. Oto trochę inspiracji z blogerskiej konferencji w Australii. 

6 życiowych wskazówek, które warto zapamiętać

1. Spytaj siebie – Jak się masz?

Jak się masz? O to powinieneś pytać siebie sam i to regularnie. To od Twojego samopoczucia, zależą efekty Twojej pracy. Jeśli jest Ci „tak sobie” – „tak sobie” będzie wyglądać to, co robisz. Zadbaj o siebie, o swoje zdrowie – o to dobre samopoczucie.

Zapytaj siebie jak się masz

Darren Rowse | problogger.net

2. Dlaczego? Czy wiesz „dlaczego”?

Spytaj sam siebie „po co?” – po co robisz to, co robisz? Dlaczego? To niby takie proste pytanie, a jak zaczynasz szukać na nie odpowiedzi… Poznanie jej, pozwoli Ci rozwiązać problemy w zalążku.

Zapytaj siebie dlaczego

Darren Rowse | problogger.net

3. Wykorzystuj każdą możliwość

Los ma to do siebie, że niespodzianki rzuca nam pod nogi dość regularnie. Nie bój się ich i korzystaj – korzystaj z szans, jakie masz, próbuj, smakuj, ryzykuj i przekraczaj swoje własne bariery. Bo najgorzej jest nie skorzystać wcale…

Wykorzystuj każą możliwość

Ruth Soukup | livingwellspendingless.com

4. Różnica między zwykłym a niezwykłym jest niby nie taka wielka…

To tylko małe „nie”.

różnica między zwykłym a niezwykłym

Caz Makepeace | ytravelblog.com

5. Popełniaj błędy

Nie unikaj wpadek, porażek i błędów. Nie zawsze wszystko musi Ci wyjść za pierwszym razem. Może droga do sukcesu jak, gdzie indziej, ale żeby znaleźć skrzyżowanie musisz przejść tą dziurawą ścieżkę i złamać nogę?

Nie bój się porażek

Jadah Sellner | simplegreensmoothies.com

6. Pamiętaj – każdy ma w sobie ten błysk. Czasem musisz się tylko złamać 😉

I's ok to be a glowstick

Jadah Sellner | simplegreensmoothies.com

 

Problogger Event to największa konferencja blogerska w Australii, organizowana przez człowieka, który bez nadęcia i zadęcia – inspiruje. Darren Rowse inspiruje nie tylko w sferze internetowej (chociaż tu dużo można się od niego nauczyć), ale też w tej zwykłej –  życiowej. Zaraża. Zaraża wiarą we własne możliwości, której nam wszystkim czasem tak bardzo brakuje. I otacza się dobrymi ludźmi.

Zainspirowani?

2 komentarze

  • Ivon pisze:

    Rady dla wszystkich! Czasem dobrze siegnac w glab siebie i zadac pytanie samemu sobie: dobrze ci tak zyc?gdy pytamy innych, radzimy innym…jest latwo.byc szczerym ze soba troszke juz trudniej:) a znalezc rade na swoje slabosci to czasem …podroz dookola swiata:)

Leave a Reply