Skip to main content
search


© The Gospo’s

Lifestyle

Cały ten marzec

By 14 czerwca, 20204 komentarze
Cały ten marzec

„W marcu, jak w garncu” – tak było u mnie w temacie emocjonalnych przeżyć. Marzec był dla mnie miesiącem pokonania demonów tęsknoty, miesiącem, w którym dobijająca rutyna zmieniła się w wir pozytywnych zdarzeń, miesiącem, który uskrzydlił mnie na nowo. Pojawili się nowi znajomi, nowa praca, nowe perspektywy podróżniczego rozwoju. Ale po kolei – co zachwyciło mnie w marcu, co wzruszyło, co bym chciała zrobić i mieć i gdzie bym chciała pojechać?

Inspiracje i zachwyty marca

1. INSTAGRAM MATTA GLASTONBURY

Matt i jego australijskie oko. Piękne chwile.

Aww, someone needs a hug?

A photo posted by Matt Glastonbury (@mattglastonbury) on

2. INSTAGRAM MII GLASTONBURY

Czyli żony Matta. Muszę być zdecydowanie super parą

Dusting of stars

A photo posted by Mia S G Tasmania-Australia. (@miaglastonbury) on

3. ZIMOWA JAPONIA

Podróż do Japonii była od zawsze jednym z niewielu moich podróżniczych marzeń i w marcu to marzenie się spełniło, udowadniając przy okazji, że podróże mogą być lekiem na całe zło. Zupełnie spontanicznie i bez planowania polecieliśmy do kraju kwitnącej wiśnie… na śnieg! To nie taka Japonia o jakiej myślałam, bo zamiast kolorowych drzew był biały puch, ale Japonia, która pozwoliła mi się w sobie zakochać. Już myślimy, kiedy wrócić. Wróciliśmy jacyś tacy odmienieni.

O świcie w Happo one

4. WASABI KIT KAT & PIWO

Czekolada i piwo z dodatkiem japońskiego chrzanu wasabi nie brzmią może super smacznie, ale są przepyszne. Poziom pierwszy uzależnienia od wasabi, osiągnięty.

IMG_2722

5. BLOG MISTER WEEKENDER

Totalnie przepadłam! Nie wiem, jak to się stało, że dopiero odkryłam blog MisterWeekender.com, ale przepadłam w sekundę. Dużo o Australii i o podróżach, a wszystko wyśmienicie podane.

mister weekender

6. KOSTIUM Z REKINEM

Firmę Black Milk znam już od jakiegoś czasu, ale teraz jest chyba idealny moment (w końcu mieszkam w Australii) na zakup kostiumu kąpielowego z rekinem 🙂

SharkVsMermaid-Steph-Swim-4-WEB_1024x1024

7. FILMIK O WOJSKOWYM, KTÓRY ZOSTAŁ MNICHEM

Krzysiek Gonnciarz vel. Beczka robi różne filmy. Jedni go uwielbiają, inni nie znoszę, ale Ci co go znają, na pewno się z nimi liczą. Szczególnie po historii pewnego amerykańskiego mnicha. Piękne ujęcia, piękna Japonia, historia bezbłędna. Piękny efekt. Zobaczcie.

YouTube video

8. WYSPA KESWICK

Sama czasem nie wierzę, że jestem w Australii już dwa lata (!!!) i wciąż odkrywam tu nowe miejsce, o których potem śnię po nocach. Odkryciem marca jest wyspa Keswick. Może już w lipcu… 🙂

Zdjęcie: keswickisland.com.au

Zdjęcie: keswickisland.com.au

9. MYŚL PO MARCU

Myśl po marcu

Sprawdź moje lutowe zachwyty!

Podziel się swoimi w komentarzu, albo napisz do mnie na whereisjuli@gmail.com. Julia.

4 komentarze

Leave a Reply