Skip to main content


© The Gospo’s

Blog

Jeden z. Motywujące wyróżnienie

By 22 lutego, 20168 komentarzy

Miało być o tequili, ale najpierw o czymś bardzo dla mnie ważnym. O wyróżnieniu, które otrzymałam od pewnej Kasi. Kasia przygotowała super fajne zestawienie swoich ulubionych blogów podróżniczych i umieściła je na swoim własnym blogu przyciagnachoryzont.wordpress.com.

I co się okazuję? Że ten blog, który teraz czytacie, moje dziecko, mój najbliższy towarzysz podróży, moje historie i emocje mieszczą się w opisanej przez Kasię siedemnastce. Dzięki Kasiu. Jest mi podwójnie miło, bo nigdy nie pomyślałabym, że mój blog może być uznany za blog podróżniczy w ogóle. Nie było takich założeń. Te moje ckliwe historie. He he. Fajnie. Fajnie, że udaje Wam się w tym wszystkich znaleźć jakąś wiedzę.  Uśmiecham się teraz do siebie, jak mysz do sera :D. Dzięki jeszcze raz i tak, spotkajmy się na kawie Kasiu. Jestem za!

Przyciągnać Horyzont

I jest jeszcze jedna rzecz, za którą Ci Kasiu dziękuję – za motywację. Ostatnio trochę straciłam zapał, ale… Biorę się do roboty.

A! No i koniecznie zobaczcie, na którym miejscu jest Where is Juli! I wszyscy inni wyróżnieni. Fajne te wszystko blogi… Miło poczytać. A Wy macie swoje ulubione blogi? Nie tylko o podróżach.

http://przyciagnachoryzont.wordpress.com/2013/06/26/ranking-17-najlepszych-polskich-blogow-podrozniczych-wg-mnie/

8 komentarzy

Leave a Reply