Skip to main content


© The Gospo’s

Blog

Prezenty dla Ciebie! [Konkurs]

By 21 lipca, 20162 komentarze
Prezenty dla Ciebie! [Konkurs]

 Konkursy zakończone!

Chcesz zacząć podróżować? Chcesz wyjechać w podróż dookoła świata i zacząć wszystko od początku? Przeczytaj moją książkę i dowiedz się jak to zrobić! Znajdziesz w niej cudowne historie, ale też mnóstwo porad praktycznych – dowiesz się jak wyjechać w podróż dookoła świata. Mam dla was dwa konkursy, w których książka (i nie tylko) jest do zgarnięcia!

 

KONKURS Woblink i Volcano

 

 

Wygraj Czytnik E-booków i Książkę!

 

Woblink_travel_gdzie_jest_Julia

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Zadaniem postawionym przed uczestnikami Konkursu jest pokazanie jak piękniejsze byłoby życie znanych podróżników, gdyby mieli ze sobą czytnik pełen e-booków, poprzez stworzenie fotomontażu z podobiznami podróżników w akcji z czytnikami. Odpowiedzi zamieśćcie w tym wydarzeniu konkursowym na Facebooku lub na swoim Instagramie z #woblinktravel.
Najciekawszy fotomontaż wygrywa. Zgłoszenia zbieramy do środy, 20.07.2016, do 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi w czwartek po godzinie 11:00.

Organizatorem konkursu jest WOBLINK.

 

Wygraj Książkę i Koszulę w Kratę!

Konkurs_Volcano_Książka

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy w komentarzu pod postem na Facebooku, o tutaj, opisać swoją najśmieszniejszą, najstraszniejszą lub najbardziej zaskakującą historię z podróży. Do wygrania książka z dedykacją oraz wyjątkowa koszula Volcano z okładki książki (uwaga, koszula tylko w rozmiarze S)!

Historie można zgłaszać do 20.07.2016 17.07.2016 roku.

Organizatorem konkursu jest VOLCANO.

Powodzenia!

2 komentarze

Leave a Reply