Skip to main content


© The Gospo’s

Blog

Chcemy być królem i królową balu!

By 19 lipca, 20162 komentarze
Chcemy być królem i królową balu!

Startowaliśmy o tytuł Blog Roku 2015. Dziękujemy za wszystkie smsy. Bardzo!

Blog Roku 2015

Spraw nam nieco radości!

Każdy lubi być doceniany, to jasne. Lubimy być poklepywani po plecach, w nagrodę i bez powodu też. Lubimy słyszeć  -„dobra robota”. Szczególnie, gdy zależy nam na tym, co robimy.
A nam zależy: żeby robić w życiu coś dla innych, żeby robić w życiu coś, co sprawia nam frajdę, żeby być szczęśliwym. Po prostu. Zależy nam na tym, żeby tymi naszymi małymi radościami zarażać tych wokół. Chcemy osiągać drobne sukcesy i chcemy, że osiągali je ci, którymi się otaczamy. Bo ludzie osiągający właśnie te małe sukcesy są… szczęśliwsi. I tu koło się zamyka.

My też lubimy czasem usłyszeć – „dobra robota”. Kto nie lubi?

Prowadzę ten blog już prawie cztery lata i po raz pierwszy postanowiłam „wystawić” go w jakimkolwiek konkursie. Dotychczas tylko wspieraliśmy innych, teraz przyszła pora na nas samych i wspieranie innych jednocześnie.

Startujemy o tytuł Blog Roku 2015, bo chcielibyśmy usłyszeć od was – „dobra robota”.

Chcemy mieć więcej możliwości rozwoju, żeby o podróżach, Australii i dobrym życiu opowiadać wam częściej i lepiej, a wierzymy, że taka wygrana może nam dać takie możliwości.
Chcemy przez chwilę ponosić koronę. Być królową i królem balu. I ten blog też! A co! Chyba mu się trochę należy, co nie?
Dziękujemy! Za każdego wysłanego esemesa oferujemy darmowego przytulasa przy kolejnym spotkaniu, czy to w Polsce czy w Australii.
P.S. Z jednego numeru można wysłać tylko jeden esemes. Koszt to 1,23 zł, a wszystkie zebrane fundusze trafią do dzieciaków z Fundacji Dziecięca Fantazja. Zrobisz więc dobrze nie tylko nam, ale pozwolisz też spełnić marzenia innym.

Jeśli więc nie chcesz zagłosować na nas (bo wcale nie musisz), zagłosuj np. na:

Olkę Pojechaną: C11193
Karolinę z Krainy Tajfunów: C11184
Luśkę Makulską: C11144
Rudą z Bałkanów: C11123
Pozornie Zależną Agnieszkę: C11122
Marcina Wojażera: C11131
Czy Zakochanych Rostków: C11187
Lub po prostu zajrzyj tutaj, żeby zobaczyć wszystkich cudownych startujących w kategorii Podróże! Niech to będzie fajna zabawa i sukcesy dzięki, którym pojawi się kilka uśmiechów.

2 komentarze

 • marzena pisze:

  Właśnie na Was zagłosowałam, choć wydaje się oczywiste , że ten blog jest blogiem roku. Nie tylko roku.
  Pozdrowienia
  Marzena

 • Aleksandra pisze:

  Kròl i królowa może być tylko jeden! Uwielbiam Was 🙂 Głosujemy! I nieeech żyje bal! :)))

  P.s. Pozdro od Luśki Makulskiej :))))

Leave a Reply