Skip to main content


© The Gospo’s

Blog

Ulubione blogi o podróżach. Wyróżnienie

By 22 września, 20152 komentarze
Ulubione blogi o podróżach. Wyróżnienie

W moim domu roznosi się zapach porannej kawy i świeżego mango, papugi szaleją za oknem, a ja chcę Wam powiedzieć, że Was bardzo lubię!

Lubię pisać te moje historie. Lubię robić zdjęcia. Lubię odkrywać. Lubię smakować. Lubię przeżywać. Lubię szukać inspiracji. Lubię opowiadać i lubię to wszystko gromadzić na tym blogu. I bardzo lubię Was za to, że to czytacie, za to że dzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami, za to że mnie motywujecie. Bo gdyby Was tu nie było to wszystko nie byłoby takie fajne…

Dziś czuję się zmotywowana razy 154! Ajka, która postanowiła spędzić całe życie w podróży napisała, że blog Where is Juli+Sam jest bliski jej sercu. Aj! Znaleźliśmy się w cudownym gronie tych, których wyróżniła. Dziękujemy. I dziękujemy za te miłe słowa i kłaniamy się nisko, obiecując że będziemy trzymać poziom, i będziemy robić wszystko, żeby było tylko lepiej!

“Blog który istnieje już jakiś czas, wpisów na nim mnóstwo, ale odkryłam go stosunkowo niedawno. Trochę o samodzielnej podróży dookoła świata, trochę o miłości, która czekała na Nią w Australii, a także o nowym życiu, które zaczęła z Samem w Brisbane. Dużo opowieści, sporo ładnych zdjęć, ale przede wszystkim wielka dawka inspiracji, uśmiechu i pozytywnego podejścia do życia! Dużo marzeń, podsumowań, wniosków. Do tego kreatywne konkursy, ambitne plany i dobra energia.”
Screen Shot 2013-12-22 at 07_Fotor
Zajrzyjcie na bloga Całe Życie w podróży i zerknijcie na listę, którą stworzyła Ajka! Znajdziecie ją tutaj. Są tam pozycje, z którymi warto się zaprzyjaźnić, a z niektórymi nawet warto wdać się w romans.

A jakie są Wasze ulubione blogi?

Machamy Wam z Australii! Julia i Sam.

 

2 komentarze

Leave a Reply