Skip to main content

Indywidualne plany podróży

Jeśli planujesz wakacje w Australii, ułożymy dla ciebie kompleksowy plan zwiedzania. Pomożemy ci zrealizować podróż marzeń.

Jak to działa?

Każda podróż zaczyna się od marzeń. Potem przychodzi czas na planowanie. Tym zajmujemy się my. Tworzymy szyte na miarę plany wakacji w Australii. Zaczynamy od krótkiej rozmowy przez WhatsApp, tak abyśmy mogli poznać twoje potrzeby. Przygotowujemy wstępną propozycję trasy. Po zatwierdzeniu szkicu i opłaceniu faktury, dopracowujemy szczegóły.

Otrzymujesz:

  • dedykowany plan podróży
  • propozycje noclegów
  • propozycje połączeń lotniczych
  • propozycje aut/kamperów na wynajem
  • propozycje atrakcji

Rezerwacji noclegów i przelotów dokonujesz samodzielnie. Rezerwacji aut, kamperów i atrakcji możecie dokonać przez zaprzyjaźnione z nami australijskie biuro podróży, oferujące obsługę po polsku! o końca Wspólnie dbamy o to, aby twój wyjazd do Australii był wakacjami marzeń. Pomagamy zaoszczędzić pieniądze i czas. Odpowiadamy na dodatkowe pytania drogą mailową lub podczas rozmowy. P

Istnieje również możliwość szybkiej konsultacji gotowego planu podróży.

Cennik:* 

  • 10-16 dni: od $270AUD
  • powyżej 16 dni: wycena indywidualna
  • jednorazowa 30 minutowa konsultacja przez WhatsApp: $50AUD

*podane cena są w dolarach australijskich. Cena zależy od długości wyjazdu, twoich oczekiwań oraz terminu realizacji. Za usługę wystawiamy fakturę.

NAPISZ DO NAS

Wyjazd grupowy do Australii – Listopad 2023

Razem z polskim, licencjonowanym biurem podróży, goforworld zapraszamy na dwutygodniową wyprawę do Australii.

SPRAWDŹ TRASĘ

Julia! Dziękujemy za naszą rozmowę i wybicie nam kilku pomysłów z głowy. Fajnie, że nakreśliłaś kierunek, nie zabierając nam frajdy z samodzielnej realizacji wyprawy. Miało być po naszemu, było po naszemu.

Agata i KrzysiekWakacje życia

Powiem szczerze - warto było posłuchać Twoich wskazówek. I warto było na nie trochę poczekać! Znasz Australię i ją rozumiesz. Teraz ja też czuję, że ją odrobinę znam i rozumiem.

Ola i DawidWskazówki na wagę złota

Dwa dni temu wróciliśmy do kraju i chciałabym bardzo podziękować za Twoją pomoc w organizacji wyjazdu. Wszystko wyszło wspaniałe, nasz pobyt odbył się bez żadnych komplikacji. Co szczególnie mnie zaskoczyło, a równocześnie cieszyło mając na uwadze poziom zależności zwiedzania od wszystkich składowych wyjazdu. Dziękuje za skontaktowanie z Krzysztofem, który zapewnił nam fantastyczne przeżycia i pozostał z nami w stałym kontakcie. Doradził i podzielił się cennymi wskazówkami.

MałgosiaAustralia po powrocie

Dlaczego my?

Jesteśmy australijsko-polską parą podróżników. Sam urodził się i wychował w Melbourne, Julia przeprowadziła się do Australii 10 lat temu. Mieszkamy w Queensland, na wschodnim wybrzeżu kraju. Podróżowanie to nasza pasja i praca. Więcej o nas tutaj.

Prowadzimy najpopularniejszy polski blog o Australii, Julia and Sam. Nasza książka o Australii, Julia jest w Australii, to od lat najlepszy przewodnik po kraju i jego kulturze.

Przygotowujemy indywidualne programy podróży, szyte na miarę i pod wymagania Klientów. Współpracujemy z butikowymi biurami podróży. Pomagamy także ekipom filmowym i telewizyjnym. Napisz do nas na heyjuliaandsam@gmail.com lub przejdź do bloga i zaplanuj podróż samodzielnie.