Skip to main content
search


© The Gospo’s

Indywidualne plany podróży

Jeśli planujesz wakacje w Australii, ułożymy dla ciebie kompleksowy plan zwiedzania. Pomożemy ci zrealizować podróż marzeń.

Jak to działa?

Każda podróż zaczyna się od marzeń. Potem przychodzi czas na planowanie. Tym zajmujemy się my. Tworzymy szyte na miarę plany wakacji w Australii. Zaczynamy od krótkiej rozmowy przez WhatsApp, tak abyśmy mogli poznać twoje potrzeby. Przygotowujemy wstępną propozycję trasy. Po zatwierdzeniu szkicu i opłaceniu faktury, dopracowujemy szczegóły.

Otrzymujesz:

  • dedykowany plan podróży
  • propozycje atrakcji
  • propozycje noclegów
  • propozycje połączeń lotniczych
  • propozycje aut/kamperów na wynajem

Rezerwacji dokonujesz samodzielnie. Odpowiadamy na dodatkowe pytania drogą mailową lub podczas rozmowy. Podsumowując, do końca dbamy o to, aby twój wyjazd do Australii był wakacjami marzeń. Pomagamy zaoszczędzić pieniądze i czas.

Istnieje również możliwość szybkiej konsultacji gotowego planu podróży.

Cennik:* 

  • 10-16 dni: od $250AUD
  • powyżej 16 dni: wycena indywidualna
  • 30 minutowa konsultacja przez WhatsApp: $50AUD

*podane cena są w dolarach australijskich. Cena zależy od długości wyjazdu, twoich oczekiwań oraz terminu realizacji. Za usługę wystawiamy fakturę.

Wyjazd grupowy do Australii – Listopad 2023

Razem z polskim, licencjonowanym biurem podróży, goforworld zapraszamy na dwutygodniową wyprawę do Australii.

SPRAWDŹ TRASĘ

Dlaczego my?

Jesteśmy australijsko-polską parą podróżników. Sam urodził się i wychował w Melbourne, Julia przeprowadziła się do Australii 10 lat temu. Mieszkamy w Queensland, na wschodnim wybrzeżu kraju. Podróżowanie to nasza pasja i praca. Więcej o nas tutaj.

Prowadzimy najpopularniejszy polski blog o Australii, Julia and Sam. Nasza książka o Australii, Julia jest w Australii, to od lat najlepszy przewodnik po kraju i jego kulturze.

Przygotowujemy indywidualne i grupowe programy. Współpracujemy z butikowymi biurami podróży. Działamy jako przewodnicy dla polskich grup, osób prywatnych, klientów VIP w Australii i na wyspach Pacyfiku. Pomagamy także ekipom filmowym i telewizyjnym. Napisz do nas na whereisjuli@gmail.com lub przejdź do bloga i zaplanuj podróż samodzielnie.