Skip to main content
search


© The Gospo’s

Jeśli planujesz wakacje w Australii, ułożymy dla ciebie kompleksowy plan zwiedzania.

Przygotowujemy indywidualne i grupowe programy. Współpracujemy z butikowymi biurami podróży. Działamy jako przewodnicy dla polskich grup, osób prywatnych, klientów VIP w Australii i na wyspach Pacyfiku. Pomagamy także ekipom filmowym i telewizyjnym. Napisz do nas na whereisjuli@gmail.com

Plany podróży

Każda podróż zaczyna się od marzeń. Potem przychodzi czas na planowanie. Tym zajmujemy się my. Tworzymy szyte na miarę plany wakacji w Australii. Zaczynamy od krótkiej rozmowy, tak abyśmy mogli poznać twoje potrzeby. Przygotowujemy wstępną propozycję trasy. Po zatwierdzeniu szkicu, dopracowujemy szczegóły.

Otrzymujesz:

  • dedykowany plan podróży
  • propozycje atrakcji
  • propozycje noclegów
  • propozycje połączeń lotniczych i innych form transportu
  • nasze wsparcie przed i w trakcie wyjazdu

Cena: od $250 AUD (plan na 2 tygodnie)

Podana cena jest w dolarach australijskich. Cena zależy od długości wyjazdu, twoich oczekiwań oraz terminu realizacji. 

Rezerwacji dokonujesz samodzielnie. Odpowiadamy na dodatkowe pytania drogą mailową lub podczas rozmowy. Podsumowując, do końca dbamy o to, aby twój wyjazd do Australii był wakacjami marzeń. Pomagamy zaoszczędzić pieniądze i czas. A przy okazji zaprzyjaźniamy się, bo w podróżach chodzi o wyjątkowe spotkania.

Istnieje też możliwość jednorazowej konsultacji gotowego planu podróży.

Zwiedzanie Australii z prywatnym przewodnikiem

Obecnie nie oferujemy prywatnych wycieczek.

Wakacje w Australii z biurem podróży

Razem z polskim, licencjonowanym biurem podróży, Go For World, możemy zorganizować wyjazd do Australii dla małej grupy osób – twojej rodziny i/lub przyjaciół. Zajmujemy się całościową organizacją wyprawy stworzonej specjalnie dla was, a wy nie musicie się o nic martwić.

Wyjazdy Incentive do Australii

Australia to doskonały kierunek na wyjazd motywacyjny i firmowy. Niezwykła przygoda, która na długo zapadnie w pamięć klientów i współpracowników. Pomagamy w organizacji wyjazdów na najwyższym poziomie. Współorganizowaliśmy wyprawy m.in. dla takich firm jak: MDM NT, Novitus, Renault Trucks.

Dlaczego my?

Jesteśmy australijsko-polską parą podróżników. Sam urodził się i wychował w Melbourne, Julia przeprowadziła się do Australii 8 lat temu. Mieszkamy w Queensland, na wschodnim wybrzeżu kraju. Podróżowanie to nasza pasja i praca. Więcej o nas tutaj.

Prowadzimy najpopularniejszy polski blog o Australii, Julia i Sam. Nasza książka o Australii, Julia jest w Australii, to obecnie najlepszy przewodnik po kraju i jego kulturze.

Napisz do nas na whereisjuli@gmail.com lub przejdź do bloga i zaplanuj podróż samodzielnie.