Skip to main content


© The Gospo’s

Indywidualny Plan Podróży po Australii

Jak zaplanować wakacje w Australii? Jeśli planujesz wyjazd do Australii, ułożymy dla ciebie szyty na miarę plan zwiedzania. Pomożemy ci zrealizować podróż marzeń, mądrze zwiedzić i nie zbankrutować. Każdy ułożony przez nas plan jest unikalny, nie korzystamy z gotowców, dostosowujemy trasę do twoich potrzeb.

Dlaczego warto kupić gotowy plan podróży po Australii?

Australia to ogromny, odległy kraj, z różnorodną pogodą i wieloma atrakcjami, a podróż do Australii to zazwyczaj długo wyczekiwana i kosztowna wyprawa. W sieci (oraz w przewodnikach) można znaleźć wiele sprzecznych informacji na temat tego kraju oraz często niejasne wskazówki. Stworzenie własnego planu wakacji w Australii, gdy nie zna się tego regionu, jest trudne i czasochłonne. Nie każdy ma na to czas i nie każdy lubi planować. Przygotowane przez z nas rozpiski pomagają zwiedzać fajnie, rozsądnie, pozwalają doświadczać i schodzić z utartego szlaku. Są potrzebnym drogowskazem, a jednocześnie dają przestrzeń do realizacji własnych pomysłów.

Jak to działa?

Naszą podróżniczą współpracę zaczynamy od krótkiej rozmowy przez WhatsApp, tak abyśmy mogli poznać twoje potrzeby i wymagania oraz szczegóły techniczne (np. terminy). Potem przygotowujemy wstępne, ramowe propozycje trasy w dwóch wersjach. Po wybraniu trasy, zatwierdzeniu szkicu i opłaceniu faktury, dopracowujemy szczegóły.

Napisz do nas na heyjuliaandsam@gmail.com i opowiedz o swoich planach!

Co otrzymujesz?

  • dedykowany, ramowy plan podróży po Australii (w formie tabeli PDF)
  • propozycje konkretnych noclegów, dostępnych w wybranych terminach
  • propozycje atrakcji i pomoc w rezerwacji
  • wskazówki na temat rezerwacji połączeń lotniczych
  • wskazówki dotyczące wynajmu aut/kamperów

Rezerwacji noclegów i przelotów dokonujesz samodzielnie. Rezerwacji aut, kamperów i atrakcji możesz dokonać przez zaprzyjaźnione z nami australijskie biuro podróży, które oferuje obsługę w języku polskim – połączymy was i wspólnie zadbamy o to, aby twój wyjazd do Australii był wakacjami marzeń.

Odpowiadamy na dodatkowe pytania drogą mailową lub podczas rozmowy.

Istnieje również możliwość szybkiej konsultacji gotowego planu podróży.

Ile to kosztuje?* 

  • 10-16 dni: od $270AUD
  • powyżej 16 dni: wycena indywidualna
  • jednorazowa 30 minutowa konsultacja przez WhatsApp: $50AUD

*podane cena są w dolarach australijskich. Cena zależy od długości wyjazdu, twoich oczekiwań oraz terminu realizacji. Za usługę wystawiamy fakturę.

NAPISZ DO NAS

Julia! Dziękujemy za naszą rozmowę i wybicie nam kilku pomysłów z głowy. Fajnie, że nakreśliłaś kierunek, nie zabierając nam frajdy z samodzielnej realizacji wyprawy. Miało być po naszemu, było po naszemu.

Agata i KrzysiekWakacje życia

Powiem szczerze - warto było posłuchać Twoich wskazówek. I warto było na nie trochę poczekać! Znasz Australię i ją rozumiesz. Teraz ja też czuję, że ją odrobinę znam i rozumiem.

Ola i DawidWskazówki na wagę złota

Dwa dni temu wróciliśmy do kraju i chciałabym bardzo podziękować za Twoją pomoc w organizacji wyjazdu. Wszystko wyszło wspaniałe, nasz pobyt odbył się bez żadnych komplikacji. Co szczególnie mnie zaskoczyło, a równocześnie cieszyło mając na uwadze poziom zależności zwiedzania od wszystkich składowych wyjazdu. Dziękuje za skontaktowanie z Krzysztofem, który zapewnił nam fantastyczne przeżycia i pozostał z nami w stałym kontakcie. Doradził i podzielił się cennymi wskazówkami.

MałgosiaAustralia po powrocie

Dlaczego my?

Jesteśmy australijsko-polską parą. Sam urodził się i wychował w Melbourne, Julia przeprowadziła się do Australii 11 lat temu. Mieszkamy w Queensland, na wschodnim wybrzeżu kraju. Podróżowanie to nasza ogromna pasja. Więcej o nas tutaj.

Prowadzimy najpopularniejszy i jedyny nieustannie aktywny polski blog o Australii, Julia and Sam. Nasza książka o Australii, Julia jest w Australii, to świetny przewodnik po kraju i jego kulturze.

Od lat przygotowujemy indywidualne programy podróży, szyte na miarę i pod wymagania Podróżników. Współpracujemy z butikowymi biurami podróży. Pomagamy także ekipom filmowym i telewizyjnym. Napisz do nas na heyjuliaandsam@gmail.com lub przejdź do bloga i zaplanuj podróż samodzielnie!