Skip to main content
search


© The Gospo’s

Jeśli planujesz wakacje w Australii, ułożymy dla ciebie kompleksowy plan zwiedzania.

Od pięciu lat przygotowujemy indywidualne i grupowe programy. Współpracujemy z butikowymi biurami podróży. Działamy jako przewodnicy dla polskich grup, osób prywatnych, klientów VIP w Australii i na wyspach Pacyfiku. Pomagamy także ekipom filmowym i telewizyjnym. Napisz do nas na whereisjuli@gmail.com

Plany podróży

Każda podróż zaczyna się od marzeń. Potem przychodzi czas na planowanie. Tym zajmujemy się my. Piszemy szyte na miarę plany wakacji w Australii, Nowej Zelandii i na Wyspach Pacyfiku. Zaczynamy od krótkiej rozmowy, tak abyśmy mogli poznać twoje potrzeby. Przygotowujemy wstępne propozycje tras zgodne z twoimi oczekiwaniami (min. 2 opcje). Ty decydujesz, który program jest dla ciebie ciekawszy, a my zajmujemy się resztą.

W pakiecie otrzymujesz:

 • dedykowany plan na każdy dzień wyjazdu
 • propozycje atrakcji
 • ofertę noclegową
 • propozycje połączeń lotniczych i innych form transportu
 • pakiet informacji praktycznych.

Cena: od $200 (plan na 2 tygodnie)

Cena zależy od długości wyjazdu, twoich oczekiwań oraz terminu realizacji. Podana cena jest w dolarach australijskich.

Rezerwacji dokonujesz samodzielnie lub to my możemy się nimi zająć. Odpowiadamy na dodatkowe pytania drogą mailową lub podczas rozmowy. Podsumowując, do końca dbamy o to, aby twój wyjazd do Australii był wakacjami marzeń. Pomagamy zaoszczędzić pieniądze i czas. A przy okazji zaprzyjaźniamy się, bo w podróżach chodzi o wyjątkowe spotkania.

Istnieje też możliwość jednorazowej konsultacji gotowego planu podróży.

Zwiedzanie Australii z prywatnym przewodnikiem

Australia to ogromny kraj, a odkrywanie jej z osobą, która zna tutejsze realia, pomaga uniknąć rozczarowań i zapewnia niezapomniane wrażenia. Jeśli potrzebujesz prywatnego, polskiego przewodnika na urlop w Australii, Nowej Zelandii czy podczas wojaży po Pacyfiku, jeśli szukasz osoby, która ruszy z tobą na kilkudniowe lub kilkutygodniowe wakacje, skontaktuj się z nami.

Zwiedzanie Brisbane

Wycieczka po Brisbane w naszym towarzystwie to jak spotkanie ze starymi znajomymi z końca świata. Tak traktujemy swoich gości. Podczas wspólnego zwiedzania miasta i okolic pokazujemy wam najciekawsze miejsca z przewodnika i te znane tylko przez miejscowych. Słuchamy twoich wymagań i dostosowujemy plan dnia do twoich potrzeb.

Ceny wycieczek jednodniowych w Brisbane:

 • wycieczka indywidualna  — od $180 / dzień zwiedzania
 • wycieczka dla 2 osób – od $300 / dzień zwiedzania
 • wycieczka w małej grupie (3-6 osób) — od $500 / dzień zwiedzania
 • wycieczka dla większych grup — od $850 za grupę / dzień zwiedzania.

Organizujemy jednodniowe i wielodniowe wycieczki na pobliską wyspę North Stradbroke Island, na sławne Gold Coast i Sunshine Coast czy do pobliskich parków narodowych. Cena za wycieczkę jednodniową, dla dwóch osób od $400.

Zwiedzanie Melbourne, Sydney

Wybierasz się do Melbourne lub Sydney i potrzebujesz polskiego przewodnika? Z przyjemnością pokażemy ci najciekawsze zakamarki australijskich miast. Zabierzemy na jednodniowy wyjazd na Great Ocean Road, w Góry Błękitne czy do lasu deszczowego. Jeśli w wybranym terminie nie będziemy mogli się wami zająć, polecimy najlepszego przewodnika lub wycieczkę.

Ceny wycieczek jednodniowych w Sydney lub Melbourne:

 • wycieczka dla 2 osób – od $350 / dzień zwiedzania
 • wycieczka w małej grupie (3-6 osób) — od $500 / dzień zwiedzania
 • wycieczka dla większych grup — od $850 za grupę / dzień zwiedzania.

Październik 2020: Wakacje w Australii z biurem podróży

Razem z butikowym biurem podróży Jarosława Kuźniara, Go For World, po raz kolejny zapraszamy na wakacje w Australii. Organizowana przez nas wyprawa, jest jak wyjątkowy urlop w gronie przyjaciół. Zwiedzamy w małej grupie i pomimo intensywnego planu, staramy się dostosować dzień do indywidualnych potrzeb. Nigdy nie brakuje nam czasu na rozmowy o codzienności, o kulturze, o historii. W dwa tygodnie zobaczymy mnóstwo pięknych miejsc. Odwiedzimy Operę w Sydney, Uluru, Wielką Rafę Koralową i Great Ocean Road. Szczegóły na stronie współorganizatora.

Wyjazdy Incentive do Australii

Australia to doskonały kierunek na wyjazd motywacyjny i firmowy. Niezwykła przygoda, która na długo zapadnie w pamięć klientów i współpracowników. Pomagamy w organizacji wyjazdów na najwyższym poziomie. Współorganizowaliśmy wyprawy m.in. dla takich firm jak: MDM NT, Novitus, Renault Trucks.

Dlaczego my?

Jesteśmy australijsko-polską parą podróżników. Sam urodził się i wychował w Melbourne, Julia przeprowadziła się do Australii sześć lat temu. Mieszkamy w Brisbane, na wschodnim wybrzeżu kraju. Podróżowanie to nasza pasja i praca. Więcej o nas tutaj.

Prowadzimy najpopularniejszy polski blog o Australii, Where is Juli + Sam. Nasza książka o Australii, Julia jest w Australii, to obecnie najlepszy przewodnik po kraju i jego kulturze.

Napisz do nas na whereisjuli@gmail.com lub przejdź do bloga i zaplanuj podróż samodzielnie.