Skip to main content

Indywidualne plany podróży

Jeśli planujesz wakacje w Australii, ułożymy dla ciebie kompleksowy plan zwiedzania. Pomożemy ci zrealizować podróż marzeń.

Jak to działa?

Każda podróż zaczyna się od marzeń. Potem przychodzi czas na planowanie. Tym zajmujemy się my. Tworzymy szyte na miarę plany wakacji w Australii. Zaczynamy od krótkiej rozmowy przez WhatsApp, tak abyśmy mogli poznać twoje potrzeby. Przygotowujemy wstępną propozycję trasy. Po zatwierdzeniu szkicu i opłaceniu faktury, dopracowujemy szczegóły.

Otrzymujesz:

  • dedykowany plan podróży
  • propozycje atrakcji
  • propozycje noclegów
  • propozycje połączeń lotniczych
  • propozycje aut/kamperów na wynajem

Rezerwacji dokonujesz samodzielnie. Odpowiadamy na dodatkowe pytania drogą mailową lub podczas rozmowy. Podsumowując, do końca dbamy o to, aby twój wyjazd do Australii był wakacjami marzeń. Pomagamy zaoszczędzić pieniądze i czas.

Istnieje również możliwość szybkiej konsultacji gotowego planu podróży.

Cennik:* 

  • 10-16 dni: od $250AUD
  • powyżej 16 dni: wycena indywidualna
  • jednorazowa 30 minutowa konsultacja przez WhatsApp: $50AUD

*podane cena są w dolarach australijskich. Cena zależy od długości wyjazdu, twoich oczekiwań oraz terminu realizacji. Za usługę wystawiamy fakturę.

Wyjazd grupowy do Australii – Listopad 2023

Razem z polskim, licencjonowanym biurem podróży, goforworld zapraszamy na dwutygodniową wyprawę do Australii.

SPRAWDŹ TRASĘ

Julia! Dziękujemy za naszą rozmowę i wybicie nam kilku pomysłów z głowy. Fajnie, że nakreśliłaś kierunek, nie zabierając nam frajdy z samodzielnej realizacji wyprawy. Miało być po naszemu, było po naszemu.

Agata i KrzysiekWakacje życia

Powiem szczerze - warto było posłuchać Twoich wskazówek. I warto było na nie trochę poczekać! Znasz Australię i ją rozumiesz. Teraz ja też czuję, że ją odrobinę znam i rozumiem.

MałgosiaWskazówki na wagę złota

Dlaczego my?

Jesteśmy australijsko-polską parą podróżników. Sam urodził się i wychował w Melbourne, Julia przeprowadziła się do Australii 10 lat temu. Mieszkamy w Queensland, na wschodnim wybrzeżu kraju. Podróżowanie to nasza pasja i praca. Więcej o nas tutaj.

Prowadzimy najpopularniejszy polski blog o Australii, Julia and Sam. Nasza książka o Australii, Julia jest w Australii, to od lat najlepszy przewodnik po kraju i jego kulturze.

Przygotowujemy indywidualne programy podróży, szyte na miarę i pod wymagania Klientów. Współpracujemy z butikowymi biurami podróży. Pomagamy także ekipom filmowym i telewizyjnym. Napisz do nas na heyjuliaandsam@gmail.com lub przejdź do bloga i zaplanuj podróż samodzielnie.