Skip to main content


© The Gospo’s

Szukasz polskiego przewodnika w Australii? Kogoś, kto pomoże zorganizować wyjazd na koniec świata, podpowie jak zmienić go w podróż życia, albo ruszy z tobą w drogę i opowie o tej części świata?

Organizacja wyjazdu

Cześć!

Nazywam się Julia Gospo i od 10 lat mieszkam w Australii. Mój mąż, Sam, jest urodzonym w Melbourne Australijczykiem z polskimi korzeniami. Podróżowanie to nasza wspólna największa pasja. Tuż za nią plasuje się pokazywanie świata innym. Szczęśliwie, udaje nam się łączyć przyjemne z pożytecznym! Pracujemy jako przewodnicy oraz organizatorzy wycieczek w Australii, Nowej Zelandii i na wyspach Pacyfiku.

Układamy plany wyjazdów dla osób prywatnych, małych grup oraz firm, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wszystko sprawdzamy na własnej skórze, doradzamy szczerze i cierpliwie odpowiadamy na pytania. Bo naprawdę chcemy, żeby twój urlop w Australii czy wyjątkowa podróż służbowa – były udane.

Możemy pokazać ci najciekawsze zakątki Melbourne podczas pieszej wycieczki, podpowiedzieć, co warto zrobić w Sydney, zabrać na road trip wzdłuż wschodniego wybrzeża, doradzić jak dolecieć na Uluru i jak nie zginąć na Outbacku. Wiemy, gdzie napić się wyśmienitego wina, skąd najlepiej wypłynąć na Wielką Rafę Kolarową i… gdzie spotkać koale oraz kangury.

Napisz do nas na whereisjuli@gmail.com jeśli:

  • Potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu wczasów w Australii
  • Szukasz polskiego przewodnika w Australii
  • Organizujesz wyjazd incentive do Australii lub Nowej Zelandii
  • Więcej o organizacji wyjazdów do Australii przeczytasz tutaj.

Przewodnik po Australii

Jeśli przed podróżą lubisz czytać o kraju, do którego się wybierasz, koniecznie zamów moją książkę, „Julia jest w Australii”. To subiektywny przewodnik o życiu i podróżach w Australii. Książka opowiada o emigracji na koniec świata, historii kraju, codzienności, z którą muszę się mierzyć. Jednocześnie jest też przewodnikiem po Australii – to coś dla tych, którzy planują wakacje w Krainie Kangurów. To taka książka, którą sama chciałabym przeczytać zarówno przez moją pierwszą podróżą w te strony, jak i przed przeprowadzką. Recenzje książki znajdziesz tutaj.