Skip to main content


© The Gospo’s

Podróż Dookoła ŚwiataPodróże

Where is Juli w Pytanie na Śniadanie przed podróżą dookoła świata

By 10 maja, 20207 komentarzy
Where is Juli w Pytanie na Śniadanie przed podróżą dookoła świata

Nie dość, że mam stracha przed podróżą, to teraz jeszcze mam stresa przed telewizją. Ale kocham tą moją podróż i chcę o niej mówić, więc idę.

Tomek Kammel, Ula Chincz i Pytanie na śniadanie w TVP2, które brzmi na dziś – where is juli? Juli usiądzie na kanapie w telewizorze i będzie Wam opowiadać o swojej podróży. Będziecie słuchać? Ciekawe o co będą pytać? Mam nadzieje, że nie padnie moje ulubione pytanie “a czemu jedziesz sama?”… Jak myślicie?

Dopijam kawę, zabieram plecak, międzynarodowe prawko, pożyczonego męża, zapinam się w autostradę i pędzę do Warszawy . Telewizjo Polska przybywam!

Co z tego wyszło? Zobaczcie jeśli się nie boicie. Oto proszę Juli w Pytaniu na śniadanie.

P.S.: Olga – dziękuję za pomoc i wsparcie z samego rana! Dziękuję Wam ekipo Pytania. Fajnie tam u Was 🙂

Poczytaj dziennik z mojej podróży!

7 komentarzy

 • ewa pisze:

  z jakiej okazji trafiłaś ze swoją historią do tv? w podróż dookoła świata wybiera się wiele osób i jest to dość popularne od jakiegoś czasu, zazwyczaj trzeba zrobić coś w stylu “dookoła świata w stroju pingwina”, żeby to się wyróżniało i zdobyło uwagę.

  nie zrozum tego źle, po prostu mnie to zdziwiło. podróżowanie jest świetne i mogę tylko życzyć Ci powodzenia na tej wyprawie, na pewno będzie to niesamowita przygoda i wartościowa podróż 🙂

  • wherisjuli pisze:

   Ewa, myślę że to wszystko kwestia tzw. zbiegów okoliczności. Wcale nie chcę, żeby moja podróż była wyjątkowa dla wszystkich. Stroje pingwina nie wchodzą w grę. Ta podróż jest wyjątkowa dla mnie. I mam nadzieję, że dzięki temu ten blog będzie fajny też dla Ciebie. Bo będzie szczery. Do bólu. Prawdziwy. I może chociaż trochę inspirujący dla innych! Niekoniecznie podróżniczo. Życiowo. Po za tym, dzięki niemu nigdy nie będę sama. To ważne.

 • Mega.N pisze:

  Juli, wypadłaś świetnie! Nie ma stresu. Trzymam za Ciebie kciuki i ruszam w podróż z Tobą, tylko, że wirtualnie. Czekam na multum zdjęć i opisów :).

 • Wspaniały pomysł. Gratuluję konsekwencji w realizacji marzeń i odwagi.
  Życzę znakomitej, bezpiecznej i niezapomnianej przygody (pierwszej wielkiej) w życiu.
  Pozdrawiam
  Jurek

Leave a Reply