Skip to main content


© The Gospo’s

Blog

Po Polsce. Z książką

By 13 stycznia, 2017One Comment
Po Polsce. Z książką

W bagażniku – karton moich książek i dwie walizki, moja i mojej najlepszej przyjaciółki. W głośnikach – przeboje lat dziewięćdziesiątych. Za oknem – kolorowe pola i błękitne niebo. W głowach – milion historii do przegadania i jeszcze więcej do opowiedzenia Wam – czytelnikom!

Spotkajmy się w Polsce!

Tak się zaczyna moja przygoda – kilka dni temu wylądowałam w Warszawie i prawie prosto z lotniska ruszyłam do cudownego Wrocławia. Przede mną miesiąc spotkań w całej Polsce. Mam nadzieję, że jesteście gotowi i wreszcie się poznamy? Bo ja nie mogę się doczekać!

Będę opowiadać o podróży dookoła świata, z której nigdy nie wróciłam i o życiu w Australii. O ludziach, o miejscach, o smakach, zapachach, wrażeniach. O zachwytach i rozczarowaniach (tych też było kilka). O tym, co dał mi ten wyjazd i jak wiele we mnie zmienił (trochę tego jest). Będę żartować (podobno nieźle mi to wychodzi), odpowiadać na Wasze pytania i motywować do działania! Przygotujcie się, bo… możecie nie wrócić, tak jak i ja 😉

To będą inspirujące i emocjonujące spotkania – tyle mogę obiecać.

11

Zdjęcie: Citroen Polska, Gosia Banka

Ruszam w Polskę na promocję mojej książki, „Gdzie jest Julia? O podróży dookoła świata, z której nigdy nie wróciłam”.

Zapraszam Was na spotkania w: Milanówku, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Krakowie. Przyjdźcie: przywitać się, przytulić się, pogadać, poplotkować, pośmiać się, pobyć razem. Wpadnijcie po dedykację!

mapa TRASA

Po bieżące informacje zaglądajcie koniecznie na Facebooka:

 https://www.facebook.com/whereisjuli/events/

22

Zdjęcie: Citroen Polska, Gosia Banka

Chcesz zmienić swoje życie? Zamów moją książkę!

Julia Raczko książka o podróży dookoła świata

One Comment

Leave a Reply