
Trochę sobie teraz podróżujemy. Byliśmy tu i tam, i jakoś nas tak poniosło do Warszawy. Niedługo lecimy dalej, ale zanim polecimy to miło byłoby się poznać, spotkać, pogadać. Co myślicie?
Jeśli macie czas i ochotę to zapraszamy Was w poniedziałek, 5 maja, o godzinie 19:00 do Cafe 8 stóp na warszawską Pragę, przy ulicy Ratuszowej 2. Będą zdjęcia i filmy, opowieści, pytania i odpowiedzi i mamy nadzieję fajna atmosfera. No i będzie kupa motywacji dla Was, żeby jechać w świat!
Do zobaczenia.
Julia i Sam.
Hej, przeczytałam całą stronę, super, jak inni zakochałam się w Twojej opowieści i podróży dookoła świata.
Czy podpowiesz mi ile pieniędzy muszę mieć aby przez pół roku podróżować razem z mężem+ 2 bilety RWT?
Gdzie kupić te bilety?
trasa taka sama jak Twoja.( bardzo che meksyk i austarlie ale perth)inne miejsca takie jak Twoje
Proszę podpowiedz mi.
Kamila
Więcej o bilecie znajdziesz tutaj https://juliaandsam.com/bilet-dookola-swiata/. Cena zależy od wielu zmiennych i koszt podroży też. Moja kosztowala ok. 55 tys zl, z biletem i przygotowaniami.
Właśnie dziś lecę w odwiedziny do Warszawy, ale niestety 5 maja już mnie nie będzie. Szkoda, bo chętnie bym posłuchała Waszych opowieści. Może będzie jeszcze okazja żeby się spotkać 🙂
Na pewno będzie! Może w AUS?